Barkácsáruház beszerző

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő beszállító, gyártó partnerrel
  • A lehető legkedvezőbb beszerzési kondíciók elérése
  • Beszerzésekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Beszerzésekre vonatkozó beszállítói partnerszerződések előkészítése, nyomon követése, megkötése
  • Beszállítói tárgyalások önálló lebonyolítása
  • Beszerzés és értékesítés koordinálása, készletgazdálkodás
  • A terület eredményességének, forgalmának és próbavásárlási eredményeinek növelése a csapat közvetlen motiválásával
  • Értékesítő munkatársak irányítása, ellenőrzése
  • Árkategóriák kialakítása
  • Akciók, akciótervek kezelése
  • Stratégiai döntések előkészítése piackutatás alapján
  • A cég törzsvásárlóinak, kivitelezői körének kezelése, megismerése
  • Kereskedelmi célok kitűzése, betartása
  • Webes értékesítés, barkács honlap kialakítása, működtetése
  • A területhez befutó vásárlói reklamációk kezelése, adminisztrálása

Szakmai elvárások:

  • barkács termékek alapos ismerete
  • elkötelezettség saját maga és kollégái fejlesztése mellett
  • vezetői – szervezői képesség
  • eredményorientált hozzáállás
  • jó kommunikációs képesség
  • nyitott, meggyőző személyiség
  • középfokú végzettség
  • Vectory rendszer ismerete (előnyt jelent)
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • 2316 Tököl, Csépi út 2644/10