Barkácsáruház értékesítő

Munkavégzés helye:

  • Tököl

Milyen feladatok várnak Rád nálunk?

  • A vásárlók kiszolgálása, a cég törzsvásárlóinak, kivitelezői körének kezelése, megismerése
  • Árajánlatok készítése
  • Garancia elkészítése, kitöltése, számlakészítés
  • Üzlet rendben tartása, raktározás, készletgazdálkodás
  • Árumozgatás

Szakmai elvárások:

  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • precíz, dinamikus munkavégzés
  • segítőkészség és tisztelettudó kommunikáció
  • barkács termékek alapos ismerete
  • nyitott, meggyőző személyiség
  • középfokú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • barkácsáruházban szerzett értékesítői, raktározási tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munkaviszony, stabil fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai tréningek
  • Ingyenes edzőterem használat és kávé
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Családias légkör

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod az allas@baustar98kft.hu email címre.