Csempe-szaniter értékesítő

Az Új- Ház Centrum Bau Star 98 Kft tököli telephelyére keres

CSEMPE- SZANITER ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT

Munkavégzés helye:

Tököl

Feladatok:

- Ügyfeleink egyedi igényeinek felmérése és az általuk megadott információk alapján 3D fürdőszobatervek készítése

- Minőségi burkolatok és szaniter termékek és árucikkek szalonban történő értékesítése, a vevők kiszolgálása

- Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése

- A termékek beárazása, a termék árlista gépi vezetése

- A megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk eseti lebonyolítása a beszállítókkal

- A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé

- Reklamációkezelés a saját ügyfelek és/vagy a saját termékkör tekintetében

- Szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása

- Proaktív ügyfélkezelés menedzselése, potenciális ügyfelek felkutatása, valamint a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése

- A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése

- Folyamatos információáramlás biztosítása a kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében

- Az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése

- Az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel

- Részvétel az éves leltárkészítés folyamatában, az adatok rögzítésében

Szakmai elvárások:

- Középfokú kereskedelmi végzettség és/vagy 1-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat

- Átfogó termékértékesítési ismeret

Előnyt jelent:

- Burkolatok és szaniterek ismerete

- Tervezőprogram (Visoft) ismerete és használata

- Értékesítésben szerzett gyakorlati tapasztalat

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

- Csapatszellemű hozzáállás

- Kiemelkedő értékesítési attitűd

- Kiváló problémamegoldó képesség

- Kreativitás

- Határozott, udvarias fellépés

- Pozitív-, eredményorientált szemléletmód

- Gyors tanulási képesség, asszertivitás

- Lojalitás

Amit nyújtunk:

- Fiatal, dinamikus csapat

- Felelősségteljes, önálló munkakör

- Magas fokú kreatív szabadság

- Kellemes munkakörnyezet

- Versenyképes jövedelem

- Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

- Hosszú távú, stabil munkalehetőség

- Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet

Munkába lépés napja:

azonnal

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével az allas@baustar98kft.hu e-mail címre kérjük megküldeni.